понеділок, 13 лютого 2017 р.

Конспект уроку











План-конспект уроку
в 6 класі на тему
„Essen und Trinken“

















Підтема: Узагальнення і повторення вивченого матеріалу.
Тип уроку: комбінований
Мета уроку:
Навчальна: систематизувати знання учнів з теми, актуалізувати та повторити лексичні одиниці; удосконалювати навички читання та  розвивати вміння роботи за прочитаним текстом; удосконалювали навички відмінювання прикметників за силою відміною;
Розвиваюча: розвивати мовну та слухову пам'ять, сприяти розвитку мовної здогадки, розвивати лексико-граматичні навички;
Виховна: виховувати комунікативні вміння, вміння працювати в групі, в парах; викликати позитивне ставлення та зацікавленість до вивчення мови.
Методичнеобладнання уроку:
1) роздатковийматеріал: текст «Kinder und ihr Frühstück“
2) презентаціядоуроку „Essenund Trinken“;
3) картки для оцінювання учнів та розподілу на групи.


Схематичний план уроку:

Етап уроку
Час
І. Введення в мовне середовище.
4 хвилини
ІІ. Основна частина уроку.
1.     Перевірка домашнього завдання.
2.     Повторення та актуалізація лексичних одиниць.
3.     Розвиток граматичних навичок.
4.     Розвиток навичок читання.
5.     Розвиток навичок усного мовлення.

5 хвилин
10 хвилин
5 хвилин
10 хвилин
7 хвилин
ІІІ. Заключна частина уроку.
4 хвилини












Хід уроку

І. Введення в мовне середовище.
1. Привітання. Організаційний момент.
2. Повідомлення теми і мети уроку.
3. Фонетична зарядка.
Ø LiedDieKinderessenSchokolade“
Мета: підготувати органи артикуляції до мовлення німецькою мовою, удосконалювати навички вимови звуків німецької мови.
Прийом: виконання пісні під аудіо супровід з субтитрами

ІІ. Основна частина.
1.      Перевірка домашнього завдання.
Ø Розповідь про прийом їжі
Мета: перевірити готовність учнів до уроку, розвивати вміння учнів сприймати на слух і слідкувати за відповідями одногрупників.
Прийом: індивідуальні відповіді учнів
2.       Повторення та актуалізація лексичних одиниць.
Ø Гра «Wir sind klug“
Мета: повторитививченні лексичні одиниці учнів, перевірити рівень володіння лексичними навичками.
Прийом: робота в групах

3.       Розвиток граматичних навичок.
Ø Відмінювання прикметників за сильною відміною
Мета: удосконалювати навички учнів відмінювати прикметники.
Прийом: індивідуальне виконання завдань, фронтальна перевірка.




4.       Розвиток навичок читання.
Ø Текст„Kinder und ihr Frühstück“(Додаток)
Мета: удосконалювати навички учнів розуміння прочитаного та розвивати вміння працювати за прочитаним текстом; удосконалювати навички читання.
Прийом: фронтальна робота
5.       Розвиток навичок усного мовлення.
Мета: удосконалювати навички усного мовлення за темою, актуалізувати лексичні одиниці та граматичні конструкції у мовленні.
Прийом: говоріння з опорою на малюнок.

ІІІ. Заключна частина.
1.        Подача домашнього завдання.
Ø ст. 68 впр. 10 (пис), повторити лексику, грам. матеріал до к.р.
2.       Оцінювання.
3.       Підведення підсумків уроку.



Немає коментарів:

Дописати коментар